TECHNIKI ZDOBIENIA – STYLE i TRENDY

Jak sięgnąć pamięcią, ludzkość od dawna stosuje różne technik artystycznych, które wykorzystuje w swojej twórczości. Ja sama kilka z nich używam prezentując ich zastosowanie na stronach niniejszej galerii „ImbrykArt”.

Wiem jak ciężko jest znaleźć miejsce w internecie, w którym są opisane wszystkie techniki artystyczne. W związku z powyższym,  postanowiłam na łamach mojej strony zbierać i systematyzować obok moich prac, wszelkie informacje poświęcone temu zagadnieniu, aby osoby zainteresowane miały w jednym miejscu kompendium wiedzy na ich temat.

Mam nadzieję, że miłośnicy sztuki pomogą mi w tym i wspomogą ciekawymi informacjami i poradami oraz uzupełnią wiedzę gdyby w moje opisy wkradł się jakiś błąd, przekłamanie lub jakaś nieścisłość.

Zapraszam wszystkich chętnych do redagowania wspólnie ze mną tej strony. Przesłane opisy po przeczytaniu umieszczę na łamach bloga.

Proszę również osoby zajmujące się sztuką ludową o przesyłanie informacji na temat technik, jakie stosują w swojej twórczości wraz z ich opisem i nazwą regionalną jak taka występuje. W opisie proszę podać region, nazwę techniki, od kiedy jest stosowana na Waszym terenie, czym się charakteryzuje, krótki i zwięzły opis pracy z tą techniką tj. krok po kroku do osiągnięcia końcowego rezultatu. Nie wymagam zdradzania swoich tajemnic ze stosowaniem ich, ale proszę o ogólny ich opis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.