Sztuka użytkowa, to rodzinna pasja w Imbryk Art.

Sztuka użytkowa, to nasza pasja.

Galeria ImbrykArt, to rodzinna pasja, naszego autorstwa, sztuka użytkowa. Na łamach strony przedstawiamy różne prace, wpisujące się swoją formą i zdobieniem w wystrój wnętrz. Wszyscy, a na pewno znaczna większość z nas uwielbia aranżować i wypełniać różnymi drobiazgami, bibelotami codziennego użytku takie pomieszczenia jak:  sypialnia, kuchnia, pokój, zakamarki różnych wnętrz.

Kochamy otaczać się przyjaznymi dla oka przedmiotami nie tylko w domu, ale również w miejscu naszej pracy. Na naszej stronie znajdziecie Państwo takie prace, które pomogą Wam w aranżacji swojego zacisza domowego i miejsca gdzie realizujecie się zawodowo. Kolory i zdobienia, którymi pokrywamy nasze prace, mają za zadanie emanować pozytywną energię.

Znajdziecie: zdobione i malowane drewniane tace oraz tacki, ręcznie wykonane drewniane ornamenty, rzeźbione anioły z jednego kawałka drewna, świeczniki, które wspólnie z płomieniem świecy wypełnią pomieszczenie ciepłem, dając poczucie bezpieczeństwa, oraz wpisujące się w ten klimat również lamy, które łączone są z mosiężnymi elementami, okrągłe misy i patery pokryte motywami kwiatowymi przypominające nam o wiośnie, lecie i jesiennych ogrodach, metalowe wiaderka, które zdobieniem i malunkiem oswajają kuchenne zakamarki, pojemniki drewniane na zioła, herbaty, które przypomną nam, że warto zajrzeć czasami do apteki jaką dała nam natura, drewniane wieszaki na ręcznik papierowy, które uświadomią nam przy każdym urwaniu papierowego listka o lesie??.. bez, którego by go nie było, tablice drewniane, na których zostawicie wiadomość ??..kup chleb, kocham Was, konewki z wodą dla spragnionych kwiatów, które pozostawione na parapecie rozweselą miejsce wśród zielonych kwiatów, pojemniki na pieczywo, chlebak mający na skrzyni umieszczony porcelanowy dekor, w którym schowacie pachnący na zakwasie chleb.

Wszystkie prace są naszego autorstwa i projektu. Do realizacji naszych projektów używamy drewna, mosiądzu, farb akrylowych oraz różnych mediów artystycznych. Stosując farby akrylowe, nasze prace można czyścić wodą z płynem do naczyń.

Zapraszamy Wszystkich serdecznie, nasza sztuka użytkowa.

Beata i Waldemar ImbrykArt.

Sztuka użytkowa

Awuls

 

 

Sztuka użytkowa

Tasz

Drewniana taca

GOMBICA

Sztuka użytkowa

Sapor

Informacje o Beata i Waldek

Rękodzieło polskie w sztuce użytkowej. Nasze prace dla waszego domu. Wasz dom pięknem ozdobiony. Zapraszam Beata i Waldemar Imbryk Art.
Ten wpis został opublikowany w kategorii OD TWÓRCY i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.